kısıklı evden eve nakliyat

Kısıklı Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Kısıklı evden eve nakliyat hizmeti şirketimize gelen taleplerden en yoğun olanıdır. Bir hafta içerisinde ortalama en az 3 kez Kısıklı’da hizmet sunarız. Yaklaşık olarak 20 bin nüfusa sahip olmasına mukabil ilçedeki taşınmaların büyük bir bölümü bu mahallede gerçekleşmektedir. Bizde yoğun çalıştığımız bu semtte nasıl bir hizmet sunuyoruz ayrıntıları ile birlikte anlatacağız. Hizmet detaylarından önce bizi diğer nakliye şirketlerinden farklı kılan nedir hemen görelim.

Planlı Çalışma

Planlı olarak çalışmak şirketimizin olmassa olmazlarındandır. Bir ev taşıma süreci daima bir plan dahilinde aşamalar halinde gerçekleşir. Planlama genellikle şu şekilde yapılıyor;

Ekspertiz
Randevu
Hizmet
Ödeme

Ekip Çalışması ve Takım Ruhu

Şirket bünyesinde bulunan her çalışan patronunun “müşteri”si olduğunu bilir. Bu bilinçle elinden gelenin daima en iyisini yapmaya çalışır çünkü çok iyi bilir ki gün sonunda sadece hizmet sunduğu müşterisini değil onun yakın çevresini de kazanır.
Çalışanlar ekip çalışmasına önem verir ve takım ruhuna inanırlar. Birlikte hiyerarşik düzen içerisinde çalışarak gün bitiminde muhteşem bir iş çıkarmış olurlar.

Güven

Evden eve nakliyat gibi özen ve özveri gerektiren her hizmet alanında insanların hizmet veren işletmelere güvenmesi gerekir. Çalışma yöntemleri ve güleryüzlü hizmetleriyle şirketimiz içerisinde bulunan her çalışan müşterisine fazlaca güven sunar. Gerektiğinde standart çalışma şeklinin dışına çıkıp müşterilerimizin isteklerine de kulak verebiliyoruz.

KISIKLI EVDEN EVE NAKLİYAT

Kısıklı evden eve nakliyat hizmetimiz müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunuluyor. Sadece evden eve nakliyatta değil diğer tüm nakliye hizmetlerinde de bu durum böyledir. Peki bu mahallede hayrete düşüren evden eve nakliyat hizmeti nasıl veriliyor hemen anlatalım.

Evden eve nakliyat hizmeti belirli bir plan doğrultusunda gerçekleşir. Ekspertiz, randevu, hizmet ve ödeme şeklinde yürütülen nakliye sürecinin detaylarını hep birlikte görelim;

1.) EKSPERTİZ

ekspertiz
ekspertiz

Genellikle fiyatlandırma hususunda karşınıza çıkar. Şirketimiz size bir eksper yönlendirerek eşyalarınızın durumunu teyit ederek fiyatlandırma yapar. Bu fiyatın kabul edilmesi halinde ikinci aşama olan randevuya geçilir.

2.) RANDEVU

randevu
randevu

Taşınma tarihiniz belirlenir. Tabi sizin istediğiniz tarih eğer daha önceden başka birine verilmişse o zaman boş bir gün için randevu oluşturulur. İstediğiniz güne randevunuzu kolayca alabilmeniz için mutlaka en az 1 hafta önceden bizi aramanız gerekmektedir.

3.) HİZMET

hizmet
hizmet

Hizmet aşaması müşterilerimizin en fazla merak ettiği aşamadır. Şirketimiz hizmet alanların mağdur olmaması ve memnun kalması için gerekli tüm önlemleri almıştır. Mukavemetli ambalaj malzemeleri ve profesyonel ekiplerle siz değerli müşterilerimize layık olan hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kısıklı evden eve nakliye hizmeti içerisinde paketleme, montaj, de montaj, elektrik ve tesisat bağlantısı işlemlerini yapmaktayız. Yani bir evin önceki durumu ne ise taşınmadan sonraki durumunu da o olacak şekilde gerekli tüm işlemleri yapmaktayız. Yalnızca duvar montaj işlemine girmiyoruz.

4.) ÖDEME

ödeme
ödeme

Ödeme işlemi iş bitimiyle birlikte yapılmaktadır. Nakit olarak yapılacağı gibi iban numarasına havale olarak ta gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı ile ödeme gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.

Bugün Kısıklı evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili elimizden geldiği kadar bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Dilediğiniz gibi taşınmanız dileğiyle…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir