Üsküdar Nakliyat, 1 Ocak 1985 yılında Üsküdar Yavuztürk Mahallesi, Karadeniz Caddesi, No:50 adresinde bir ofis açarak sektöre adımını atmıştır.İlk başlarda sadece bir kamyonet ile hizmet veren şirketimiz bugün farklı ebatlardaki birçok nakliye aracı ile İstanbul halkına hizmet etmektedir. Yavıztürk mahallesindeki ofisimizle müşterilerimizi güler yüzle ağırlamaktan onur duyuyor, güven problemi yaşamamalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Tüm karasal nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya gayret etmekte ve her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Evden eve, şehirden şehre, ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizin yanı sıra daha birçok taşıma hizmeti veriyoruz.

Üsküdar nakliye ekiplerimiz tüm taşımacılık hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyeti için özenle ve özveriyle mesai yapmaktadırlar. İyi iletişim kurma ve işçi-işveren ilişkisindeki sınırı iyi yönetme becerileri oldukça gelişmiş olan ekiplerimiz hizmet alanındaki en ideal eleman profilini yansıtmaktadırlar.

Şuan kullanmakta olduğumuz paketleme ve taşıma malzemeleri 1. kalite malzemelerdir. Taşıma sırasında hiçbir hasarın gerçekleşmemesi için tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Şirket bünyesine eleman alımlarında gereken eğitimler verilmekte ve iş sağlığı ve güvenliği sağlanmaktadır.