Üsküdar nakliye olarak sektörde kalıcılığı yakalayabilmemiz için bazı ilkeler doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Eminiz ki başarılı olmamızı sağlayan kendimize referans olarak belirlediğimiz ve taviz vermediğimiz ilkelerimizdir.

Dürüstlük, güvenilirlik ve SORUMLULUK

Şirket olarak 1985’ten bu yana dürüst davranarak, müşterilerimize vadettiğimiz sözleri tutarak onların güvenini fazlasıyla kazanabildik. Ev taşıma ve depolama hizmetlerinin tüm sorumluluklarını üstlenen çalışanlarımız bu alanda ne denli iddialı olduklarını kanıtlamıştır.

Kalite

Müşterilerimize daima kaliteli hizmetler sunmayı amaçlar bu doğrultuda gerekli adımları atarız. Profesyonel ekiplerimizle mutlaka kalite odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz.

Ekip Çalışması ve Uyumu

Alanında uzman çalışma ekiplerimiz olgun bireylerden oluşmakta ayrıca birbirleriyle uyum içerisinde çalışmaktadırlar. Hizmet sektöründe insanları memnun edebilmenin sırlarından birisi de iyi bir ekip çalışması yürütebilmektir. Üsküdar nakliye olarak bunu başarabildiğimize inanıyoruz.

Ekip Çalışanları ve Müşteri Memnuniyeti

Birçok nakliye şirketi veya firması müşteri memnuniyetine özen gösterirken çalışan memnuniyetini göz ardı edebilmektedir. Biz müşteri ve çalışan memnuniyetini eşit derecede sağlamayı hedefliyor ve kalite odaklı hizmeti önemsiyoruz.

Sektörde Öncülük

Alanında başarılı olarak bilinen şirketimiz sektörün liderliğini üstlenmektedir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak daima en pratik ve kaliteli hizmeti İstanbullularla buluşturuyor. Yenilikçi ve yaratıcı fikirlerimizle örnek bir kuruluş nasıl olur bilhassa bunu kanıtlıyoruz.