Taşınmak … belirli sebeplerden ötürü taşınmak … herkesin aklından stres, yorgunluk gibi birçok kelimenin geçtiğini kestirmek zor olmasa gerek.

Taşınma mecburiyeti varsa veya keyfi sebeplerden dolayı taşınmak istiyorsak bu gibi kelimeleri aklımızdan geçirmek zorundayız.:D Peki evimizi taşırken nelere dikkat etmeliyiz, evden eve nakliyat nedir daha doğrusu ne değildir, evden eve nakliyat hizmeti için sigorta yapılıyor mu, evden eve nakliyat hizmeti nasıl veriliyor gibi birçok sorunun cevabını şimdi Üsküdar Evden Eve Nakliyat olarak verelim.

Öncelikle evimizi taşımaya karar verdikten sonra birkaç hususa dikkat etmemiz gerekiyor. Evimizi taşımaya son 1 gün kala mutlaka yeni evimizin tüm hazırlıkları bitmiş olmalı. Bu hazırlıklar;

  • Su, elektrik, telekomünikasyon, doğalgaz gibi tüm aboneliklerin alınması ve hizmetlerin açılması
  • Tamirat, tadilat, tesisat ve boya gibi işlemlerin bitmiş olması gerekir.

Bu hazırlıklar bittiyse gönül rahatlığı ile taşınmaya hazırsınız. Şimdi ise bütçemize göre iyi bir nakliye şirketi/firması bulmalıyız. Şimdi anlatacağımız yöntemle emin olun ki en doğru seçimi yapmış olacaksınız.

Sorun soruşturun ama en yakın arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza

Onlar aldıkları hizmetten memnun kaldılar ise kesinlikle sizlere tavsiye edeceklerdir. AMA memnun kalmamışlarsa bu sorumluluğu üstlenmeyeceklerdir.

Çevrenize bakın.

Yakınınızda nakliyat şirketi varsa iş yerlerine gidip tanışın ve sundukları hizmet hakkında detaylıca bilgi isteyin. İçinize sinerse tercih edeceksiniz zaten. Güvenerek ve gönlünüz ferah bir şekilde… çünkü firma tarafından bakacak olursak yakın çevreye verilen hizmet daima daha fazla sorumluluk gerektirecektir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak daha özenli bir hizmet sunulacaktır. Esnaflık ölmedi.:D

Son çare maalesef internet “google dayı”

Google dayı manipülasyona oldukça başvuran ve manipülasyona maruz kalan günümüzün en popüler arama motorudur. İnternete girip evden eve nakliyat ve ya alternatif anahtar kelimeleri yazdığınızda önünüze bir sayfada ortalama 3 reklam, sizin bölgenize yakın 3 işletme konumu ve 10 tane de doğal web site çıkacaktır. Sizlere tavsiyemiz çokta güvenmemekle birlikte reklam veren işletmelere dikkat etmeniz ve bölgenize yakın işletmeleri tercih etmenizdir. Aslında internet araştırması konusunda herhangi bir tavsiyede bulunarak yanlış bir karar vermenizi istemeyiz fakat son çareniz internet araştırmasıysa söylediklerimizi dikkate alabilirsiniz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Tüm Detayları İle!

Şimdi geldik evden eve nakliyat hizmeti nasıl sunuluyor bu sorunun cevabını vermeye. Hazırsanız başlayalım.
Bu soruya cevap vermek bizim için oldukça zor olsa gerek çünkü yanlış bilgiler vermekten ve sizleri maddi zararlara uğratmaktan korkuyoruz. Kolay bir cevapla başlamak gerekirse her işletmenin kendine göre bir çalışma yöntemi vardır. Bazıları ekspertiz hizmeti sunar bazıları ise direkt olarak fiyat teklifi sunar. Bazıları sadece paketleme yapar montaj ve de montaj yapmaz, bazıları ise ambalajlama, montaj, de montaj, tesisat ve elektrik işlerini yapar.

Uzun lafın kısası anlaşmaya karar verdiğiniz işletmeyle bu gibi detayları etraflıca konuşmalısınız. Biz burda sizlere üsküdar evden eve nakliye şirketinin sunduğu ev taşıma hizmetinden bahsedeceğiz.

Üsküdar nakliyat şirketi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Siz randevunuzu aldıktan sonra taşınma gününü beklersiniz. Bu esnada ekspertiz hizmeti ile bütçenize uygun bir fiyat alırsınız. Taşınma günü geldiğinde şirket kamyon ile birlikte minimum 5 veya 6 kişilik profesyonel bir ekip gönderir. Bu ekip evinizi sizin de isteklerinizi göz önünde tutarak ideal bir şekilde yeni konumuna taşır. Bu ekip içerisinde elektrikçi, tesisatçı ve marangoz da bulunmaktadır. Üsküdar nakliye şirketinin sadece duvar delme ve duvar montajı işlemlerine girmediğini de belirtmekte fayda vardır. Bu arada hiçbir nakliyat şirketinin veya firmasının bu hizmeti vermediğini de söyleyebiliriz.

Evden eve nakliyat hizmeti ayrıntılarına gireceksek şu aşamaların gerçekleşeceğini söyleyebiliriz;

  • Tüm eşyalar kırmızı patpatlarla zarar görmemesi ve tozlanmaması için paketlenir.
  • Dolaplarınız marangoz ile sökülür.
  • Avizeleriniz sökülür.
  • Beyaz eşyalarınız aynı şekilde sökülerek paketlenir.
  • Kırılacak eşyalarınız kağıtlarla sarılarak kolilenir.
  • Ambalajlama işleminden hemen sonra eşyalar kamyona yüklenerek yerleştirilir.
  • Camlar ve kırılgan malzemeler kamyonda sabitlenir.
  • Yeni evinizde tüm kurulum işlemleri yapılarak eşyalar teslim edilir.

Evet şimdi Üsküdar evden eve nakliyat ile taşınmak çok kolay. İlk taşınmanıza özel %15 indirimle sizlere makul fiyatta hizmet sunuluyor. Eğer titizliğe ve kaliteli hizmete önem veriyorsanız hemen iletişime geçin.