yavuztürk evden eve nakliyat ve depolama hizmeti

Yavuztürk Evden Eve Nakliyat

Yavuztürk evden eve nakliyat şirketi Üsküdar’ın tüm mahallelerinde profesyonel kadrosuyla nakliye hizmetleri sunmaktadır. Özellikle de yavuztürk nakliye işlerinde oldukça titiz ve özverili çalışmaktadır. Günümüzde bir ev taşıma sürecinin bizlere aşağı yukarı nelere mal olduğunu bilmekteyiz. Bu sebeple bütçe ayırıp evimizi taşımaya karar verdiğimizde bizim için en ideal taşıma şirketini bulmalıyız. Bu aşamada sizlere Üsküdar Nakliyat şirketini tavsiye ediyoruz. Makul taşıma fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile belki de tam da istediğiniz nakliye şirketi profilindedir.

Yavuztürk Evden Eve Nakliye Hizmeti

Yavuztürk evden eve nakliyat ev taşıma sürecini pratikleştirerek ideal zaman aralığında istenilen taşınmayı gerçekleştirmektedir. Çelik ve içi mobilya döşemeli kamyon kasalarıyla eşyalarınız taşınma sırasında hasar görmekten kurtuluyor. Bunun gibi daha birçok detayı düşünen üsküdar evden eve nakliyat şirketi Yavuztürk’te nakliyat hizmetlerini profesyonelce yürütmektedir. Sadece ekipmana değil aynı zamanda kadrosuna da büyük önem vermektedir. Şirket bugün işçi alımlarında oldukça titiz davranmakta ve belirli eğitimler sonrasında işçileri kadroya dahil etmektedir.

Evden eve nakliyat sürecinden bahsetmek gerekirse önce randevunuzu alıyor ve gerisini şirket çalışanlarına bırakıyorsunuz. Şirket çalışanları belirlenen gün ve saatte evinize gelip tüm eşyalarınızı ambalajlıyor. Dolaplar de-monte edilip paketlendikten sonra eşyalar tamamen kamyona yüklenir. Ev tamamen boşaldıktan sonra yola çıkılır. Yeni evinizde tüm eşyalarınız yerli yerine konulup sizlere teslim edilir. Bu esnada dolaplarınızın kurulumu profesyonel mobilyacılar tarafından yapılır. Kısacası bir evin oturma vaziyetine gelmesi için gerekli olan tüm işlemler bu taşınma sırasında yapılmaktadır.

Yavuztürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yavuztürk nakliye fiyatları şirketin bu semtte bulunması sebebiyle oldukça uygundur. Tüm nakliye hizmetlerinde genellikle eşyaların miktarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşya durumunun yanı sıra taşınma mesafesi, kat oranları ve kamyonun binaya yanaşma mesafesi de fiyatın belirlenmesinde önem taşımaktadır. Ayrıca şirket tarafından siz isterseniz eksper hizmeti de verilmektedir. Eksper evinize gelip eşyalarınızın durumuna göre size net bir fiyat sunuyor. Bu sayede hesaplı bir taşınma imkanı buluyorsunuz. Konu hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için şirket ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

kısıklı evden eve nakliyat

Kısıklı Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Kısıklı evden eve nakliyat hizmeti şirketimize gelen taleplerden en yoğun olanıdır. Bir hafta içerisinde ortalama en az 3 kez Kısıklı’da hizmet sunarız. Yaklaşık olarak 20 bin nüfusa sahip olmasına mukabil ilçedeki taşınmaların büyük bir bölümü bu mahallede gerçekleşmektedir. Bizde yoğun çalıştığımız bu semtte nasıl bir hizmet sunuyoruz ayrıntıları ile birlikte anlatacağız. Hizmet detaylarından önce bizi diğer nakliye şirketlerinden farklı kılan nedir hemen görelim.

Planlı Çalışma

Planlı olarak çalışmak şirketimizin olmassa olmazlarındandır. Bir ev taşıma süreci daima bir plan dahilinde aşamalar halinde gerçekleşir. Planlama genellikle şu şekilde yapılıyor;

Ekspertiz
Randevu
Hizmet
Ödeme

Ekip Çalışması ve Takım Ruhu

Şirket bünyesinde bulunan her çalışan patronunun “müşteri”si olduğunu bilir. Bu bilinçle elinden gelenin daima en iyisini yapmaya çalışır çünkü çok iyi bilir ki gün sonunda sadece hizmet sunduğu müşterisini değil onun yakın çevresini de kazanır.
Çalışanlar ekip çalışmasına önem verir ve takım ruhuna inanırlar. Birlikte hiyerarşik düzen içerisinde çalışarak gün bitiminde muhteşem bir iş çıkarmış olurlar.

Güven

Evden eve nakliyat gibi özen ve özveri gerektiren her hizmet alanında insanların hizmet veren işletmelere güvenmesi gerekir. Çalışma yöntemleri ve güleryüzlü hizmetleriyle şirketimiz içerisinde bulunan her çalışan müşterisine fazlaca güven sunar. Gerektiğinde standart çalışma şeklinin dışına çıkıp müşterilerimizin isteklerine de kulak verebiliyoruz.

KISIKLI EVDEN EVE NAKLİYAT

Kısıklı evden eve nakliyat hizmetimiz müşterilerimizi memnun edecek şekilde sunuluyor. Sadece evden eve nakliyatta değil diğer tüm nakliye hizmetlerinde de bu durum böyledir. Peki bu mahallede hayrete düşüren evden eve nakliyat hizmeti nasıl veriliyor hemen anlatalım.

Evden eve nakliyat hizmeti belirli bir plan doğrultusunda gerçekleşir. Ekspertiz, randevu, hizmet ve ödeme şeklinde yürütülen nakliye sürecinin detaylarını hep birlikte görelim;

1.) EKSPERTİZ

ekspertiz
ekspertiz

Genellikle fiyatlandırma hususunda karşınıza çıkar. Şirketimiz size bir eksper yönlendirerek eşyalarınızın durumunu teyit ederek fiyatlandırma yapar. Bu fiyatın kabul edilmesi halinde ikinci aşama olan randevuya geçilir.

2.) RANDEVU

randevu
randevu

Taşınma tarihiniz belirlenir. Tabi sizin istediğiniz tarih eğer daha önceden başka birine verilmişse o zaman boş bir gün için randevu oluşturulur. İstediğiniz güne randevunuzu kolayca alabilmeniz için mutlaka en az 1 hafta önceden bizi aramanız gerekmektedir.

3.) HİZMET

hizmet
hizmet

Hizmet aşaması müşterilerimizin en fazla merak ettiği aşamadır. Şirketimiz hizmet alanların mağdur olmaması ve memnun kalması için gerekli tüm önlemleri almıştır. Mukavemetli ambalaj malzemeleri ve profesyonel ekiplerle siz değerli müşterilerimize layık olan hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kısıklı evden eve nakliye hizmeti içerisinde paketleme, montaj, de montaj, elektrik ve tesisat bağlantısı işlemlerini yapmaktayız. Yani bir evin önceki durumu ne ise taşınmadan sonraki durumunu da o olacak şekilde gerekli tüm işlemleri yapmaktayız. Yalnızca duvar montaj işlemine girmiyoruz.

4.) ÖDEME

ödeme
ödeme

Ödeme işlemi iş bitimiyle birlikte yapılmaktadır. Nakit olarak yapılacağı gibi iban numarasına havale olarak ta gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı ile ödeme gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.

Bugün Kısıklı evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili elimizden geldiği kadar bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Dilediğiniz gibi taşınmanız dileğiyle…

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

Bulgurlu, Üsküdar İlçesinin en yoğun nüfusa sahip mahalleleri arasında yer almaktadır. En eski yerleşkelerden olan Bulgurlu’da evden eve nakliyat hizmetimize hız kesmeden devam etmekteyiz. İstanbul’un diğer semtlerinde de olduğu gibi burada da sigortalı hizmet veriyoruz.

Daima misyonumuza ve vizyonumuza göre hizmet vermekte olup müşterilerimizin memnuniyetini sağlama çabası içerisindeyiz. Bir evin sorunsuz ve pratik bir şekilde taşınması için ne gerekiyorsa yapıyor, aynı zamanda müşterilerimizin isteklerine kulak veriyoruz. Bugün Üsküdar’da merkez ofisimize ulaşan nakliye taleplerinin büyük çoğunluğu bu mahalleden gelmektedir. Bizler de elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bugün Bulgurlu evden eve nakliyat hakkında tüm detaylar konu başlığı altında sizlere Bulgurlu’da ev taşıma hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Eğer okumak sıkıcı gelirse hemen müşteri temsilcimizle iletişime geçerek konu hakkında gereken bilgilere sahip olabilirsiniz.

Evden eve nakliyatta değişmeyen tek şey muhakkak ki “vaatlerdir.” Sizleri seçim yaparken etkileyen şeyler… Tüm eşyalarınız paketlenecek, dolaplarınız sökülüp yeni evinizde tekrar montajlanacak, avizeleriniz sökülecek ve yeni evinizde bağlanacak, kırılacak eşyalarınız kolilenecek, kıyafetleriniz temiz bir şekilde paketlenecek gibi gibi. AMA taşınma esnasında maalesef verilen sözlerin gerçekleşmediğini ve hatta taşınmanın kabusa döndüğünü dahi görebilmekteyiz. Bu sebeple iyi bir araştırmadan sonra seçiminizi güven ortamında yapmalısınız.

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat Hakkında Tüm Detaylar

Peki Üsküdar evden eve nakliyat ile hizmet almaya karar verdiniz. Nasıl bir hizmet sizleri bekliyor hemen anlatalım.

İlk önce sizlere müşteri temsilcimiz ayrıntılı veya özet bilgiler sunar. Daha sonra fiyatlandırma yapılır ve kabul ederseniz randevunuz oluşturulur.

Randevunuz geldiğinde min. 5 kişilik nakliye ekibimiz evinize gelir ve ilk başta paketleme yapar. Bu paketleme işlemi hakkında detaylı bilgiye “evden eve nakliyat” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paketleme işleminden hemen sonra eşyalar kamyona yüklenir. Yeni evinizde sizlerin yönlendirmeleri doğrultusunda eşyalarınız yerleştirilir.

Gardolaplarınız itina ile montajlanır. Avizeleriniz ve beyaz eşyalarınız bağlanarak kullanıma hazırlanır.

Evet bulgurlu nakliyat hizmetimiz bu şekilde sunuluyor. Bulgurluda oturuyor ve ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız en ideal tercihiniz olduğumuzu düşünüyoruz. Ayrıca dilerseniz sizleri ofisimize de bekliyoruz.

Yavuztürk Mh, Karadeniz Cd. No:50 Üsküdar/İstanbul